banner753

KAHRAMANMARAŞ 1. AMATÖR KÜME ‘DE HEYECAN

Kahramanmaraş 1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi 2018-2019 Futbol sezonu hafta sonu oynanan 2. Grupta toplam 10 karşılaşmayla başladı.

- Bu haber 1340 kez okundu.

KAHRAMANMARAŞ 1. AMATÖR KÜME ‘DE HEYECAN

KAHRAMANMARAŞ 1. AMATÖR KÜME ‘DE HEYECAN

Kahramanmaraş 1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi 2018-2019 Futbol sezonu hafta sonu oynanan 2. Grupta toplam 10 karşılaşmayla başladı.
Geçtiğimiz sezon BAL Ligi için mücadele veren Türkoğlu Belediyespor ve Pazarcık Aksu Spor Ligin ilk haftasında karşı karşıya geldiler.
B Grubunda şampiyonluk mücadelesi verecek olan  her iki takım ligin ilk maçında Türkoğlu Stadında karşı karşıya geldiler.
Zorlu geçen 90 dakika sonunda karşılaşmanın her iki yarısında bulduğu gollerle rakibi Pazarcık Aksuspor’u 4-2 mağlup eden Türkoğlu Belediyespor lige derbi galibiyeti ile başladı.
Kahramanmaraş 1. Amatör Küme A Grubunda 5 maç oynandı. 3 maçı evsahibi takım, 1 maçı deplasman takımı ve 1 maçta berabere bitti. Toplam 21 golün atıldığı maçlarda en farklı skorları Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Gençlikspor  ve Dumlupınarspor takımları aldılar.
B Grubunda ise 4 maç oynandı. Oynanan 4 maçtan 3’ünü  evsahibi takım kazanırken  bir maç berabere bitti. Bu grupta Maraşgücüspor ligden çekildiği için Ferhuş Karacaspor haftayı 3-0 hükmen galibiyetle kapadı.  Bu grupta oynanan 4 maçta toplam 14 gol atıldı.
KAHRAMANMARAŞ 1. AMATÖR KÜME START ALDI
Kahramanmaraş 1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi 2018-2019 Futbol sezonu hafta sonu oynanan 2. Grupta toplam 10 karşılaşmayla başladı.
Geçtiğimiz sezon BAL Ligi için mücadele veren Türkoğlu Belediyespor ve Pazarcık Aksu Spor Ligin ilk haftasında karşı karşıya geldiler.
B Grubunda şampiyonluk mücadelesi verecek olan  her iki takım ligin ilk maçında Türkoğlu Stadında karşı karşıya geldiler.
Zorlu geçen 90 dakika sonunda karşılaşmanın her iki yarısında bulduğu gollerle rakibi Pazarcık Aksuspor’u 4-2 mağlup eden Türkoğlu Belediyespor lige derbi galibiyeti ile başladı.
Kahramanmaraş 1. Amatör Küme A Grubunda 5 maç oynandı. 3 maçı evsahibi takım, 1 maçı deplasman takımı ve 1 maçta berabere bitti. Toplam 21 golün atıldığı maçlarda en farklı skorları Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Gençlikspor  ve Dumlupınarspor takımları aldılar.
B Grubunda ise 4 maç oynandı. Oynanan 4 maçtan 3’ünü  evsahibi takım kazanırken  bir maç berabere bitti. Bu grupta Maraşgücüspor ligden çekildiği için Ferhuş Karacaspor haftayı 3-0 hükmen galibiyetle kapadı.  Bu grupta oynanan 4 maçta toplam 14 gol atıldı.
Türkiye Futbol Federasyonu
Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi hafta sonu oynanan 1. Amatör Küme maçlarının yanısıra U13, U15, ve U17 Liglerinde oynanan maçların sonuçlarını da tescil etti.
Başkan Ali Kazancı Üyeler Adem Karaköse, Ahmet Güler, İlker Yiyen, Abdurrahman Akbaba, Savaş Doğrugörür, Yusuf Bayram Demirci, Ali Aytemiz’den oluşan  Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi hem hafta sonu oynanan maçları karara bağlarken önümüzdeki hafta sonu oynanacak maçların programını da belirledi.
 
Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi’nin aldığı kararlar şu şekilde;
1- 27-29 Ekim 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 27.10.2018 11:00 U17A ULUDAZSPOR EKBEROĞLUSPOR Disiplin
2 BATIPARK 27.10.2018 13:00 U13B ATC ATLETİC MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR 0-4
3 BATIPARK 27.10.2018 14:30 U17A TÜRKOĞLU BLD. SPOR ARSAN SÜMERSPOR 3-1
4 BATIPARK 27.10.2018 16:30 U17B BERTİZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 0-11
5 MERKEZ 1 27.10.2018 11:00 U17B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 1-4
6 MERKEZ 1 27.10.2018 13:00 U15B EDELERSPOR ELBİSTAN BLD.SPOR 1-7
7 MERKEZ 1 27.10.2018 14:30 U15A ŞEKEROBASPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-7
8 MERKEZ 1 27.10.2018 16:00 U15A BÜYÜKSIRSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 0-7
9 BELEDİYE 27.10.2018 11:00 U17A FERHUŞ KARACASUSPOR MARAŞSPOR 0-9
10 BELEDİYE 27.10.2018 13:00 U13A AYYILDIZ TEAMSPOR AS VEFA 8-0
11 BELEDİYE 27.10.2018 14:30 U13A 1920 MARAŞSPOR ALTINOVASPOR 11-0
12 BELEDİYE 27.10.2018 16:00 U17B ELMALARSPOR KÜMBETSPOR 1-4
13 BATIPARK 28.10.2018 10:00 U15A MARAŞGÜCÜSPOR MARAŞSPOR 1-2
14 BATIPARK 28.10.2018 12:00 1.Küme B ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR 1-1
15 BATIPARK 28.10.2018 14:00 1.Küme A AS VEFA BÜYÜKSIRSPOR 2-3
16 BATIPARK 28.10.2018 16:00 1.Küme B ARSAN SÜMERSPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR 2-1
17 MERKEZ 1 28.10.2018 10:00 U17A 1920 MARAŞSPOR AS VEFA 0-1
18 MERKEZ 1 28.10.2018 12:00 U15B KÜMBETSPOR AS VEFA 0-3H
19 MERKEZ 1 28.10.2018 13:30 1.Küme A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR 4-1
20 MERKEZ 1 28.10.2018 15:30 1.Küme A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR ULUDAZSPOR 4-1
21 BELEDİYE 28.10.2018 10:00 U13B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 4-2
22 BELEDİYE 28.10.2018 16:00 1.Küme A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR KÜMBETSPOR 1-1
23 ANDIRIN 28.10.2018 13:00 1.Küme A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 3-1
24 PAZARCIK 28.10.2018 14:00 1.Küme B PAZARCIK KARTALKAYASPOR AFŞİN BLD.SPOR 2-1
25 TÜRKOĞLU 28.10.2018 13:00 1.Küme B TÜRKOĞLU BLD. SPOR PAZARCIK BLD. AKSUSPOR 4-2
26 BATIPARK 29.10.2018 15:00 U13A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ULUDAZSPOR 2-4
2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;
SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 MARAŞ 5 1916884 1.KÜME EMRECAN DEMİR İlk Resmi Müsabaka 29.10.2018
2 TÜRKOĞLU BLD 15 297968 1.KÜME MÜCAHİT YAKAR İlk Resmi Müsabaka 29.10.2018
3 PAZARCIK BLD AKSU 4 293004 1.KÜME EMRAH BUZ İlk Resmi Müsabaka 29.10.2018
4 EKİNÖZÜ CELA BLD 4 1903206 1.KÜME ALİ IŞIK İlk Resmi Müsabaka 29.10.2018
5 EKBEROĞLU 4 1944727 17 UĞUR GÜLLÜCE İlk Resmi Müsabaka 29.10.2018
3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;
SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 KÜMBET 4 1929312 17 CUMA ALİ AKPINAR Disiplin 29.10.2018
2 KÜMBET 9 1945976 17 YUNUS EMRE GÜL Disiplin 29.10.2018
3 ELMALAR 10 1940890 17 EJDER GÖZÜKARA Disiplin 29.10.2018
4 ARSAN SÜMER 17 1938045 17 ENES DOMURCUK Disiplin 29.10.2018
5 MARAŞGÜCÜ YÖN 48455 15 MUSTAFA TIRAŞ Disiplin 29.10.2018
6 EKİNÖZÜ CELA BLD YÖN 37373 1.KÜME FATİH ÖZCAN Disiplin 29.10.2018
7 EKBEROĞLU 14 1944840 17 FAHRİ BÜYÜKSAKALLI Disiplin 29.10.2018
8 ULUDAZ 77 1942060 17 BERKAY ENGİZEK Disiplin 29.10.2018
9 ULUDAZ 15 1948716 17 YUNUS EMRE ÖZKARCI Disiplin 29.10.2018
10 ULUDAZ 22 1939740 17 YILDIRIM İBRAHİM YİĞİT Disiplin 29.10.2018
11 ULUDAZ 10 1940367 17 KEYFİ KAAN TEKBIYIK Disiplin 29.10.2018
12 EKBEROĞLU ANT 42055 17 MEHMET AKİF AKSU Disiplin Tedbirsiz
4- Ekinözü Cela Bldspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 28.10.2018 tarihli dilekçelerinde 04.11.2018 tarihinde yapılacak olan Önlisans KPSS Sınavına girecek sporcularının bulunmasından dolayı Ekinözü Cela Bld.spor-Andırın Yeşildağspor 1.Küme A müsabakasının ileri bir tarihe ertelenmesine;
5-  Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslarda Kitapçığında Müsabaka isim listesini imzalayan kişi, oyun başlamadan veya oyun sırasında müsabakayı terk ederse, o anda saha içinde imzaya yetkili başka kimse de yok ise müsabakayı terk eden imza atan kişi İl Disiplin Kurulu’na sevk edilir. Hükmü gereği Maraşgücüspor Kulübü Yöneticisi Mustafa TIRAŞ’ın Hakem Raporuna istinaden Disiplin Kuruluna sevkine;
6-28.10.2018 tarihinde oynanması gereken Kümbetspor-AS VEFA U15B Ligi müsabakasında Kümbetspor Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Kümbetspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, AS VEFA Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2018/2019 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21 hükmü gereği Kümbetspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 186-6296101 no’lu hesaba en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmamasına;
7- Kümbetspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 29.09.2018 tarihli dilekçelerinde U15B Ligine katılamayacaklarını beyan ettiklerinden dolayı Kümbetspor’un U15B Ligi programından çıkartılmasına, Kümbetspor ile U15B Ligi müsabakası olan kulüplerimizin oynamaksızın hükmen 3-0 galip sayılmalarına;
8- 27.10.2018 tarihinde oynanan Uludazspor-Ekberoğluspor U17A Ligi müsabakasında müsabaka hakeminin raporuna istinaden müsabakanın Disiplin Kuruluna sevkine;
9-31 Ekim-03-04 Kasım 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;
9-31 Ekim-03-04 Kasım 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;
SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 MERKEZ 1 31.10.2018 17:30 U13B MARAŞSPOR AKSUSPOR
2 BATIPARK 03.11.2018 11:00 U17A ARSAN SÜMERSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
3 BATIPARK 03.11.2018 13:00 U15B ARSAN SÜMERSPOR AS VEFA
4 BATIPARK 03.11.2018 14:30 U13B ARSAN SÜMERSPOR MARAŞSPOR
5 BATIPARK 03.11.2018 16:00 U17B KÜMBETSPOR BERTİZSPOR
6 MERKEZ 1 03.11.2018 11:00 U17B ANADOLU GENÇLİKSPOR ELMALARSPOR
7 MERKEZ 1 03.11.2018 13:00 U17B KURTULUŞ 1920 SPOR AFŞİN BLD.SPOR
8 MERKEZ 1 03.11.2018 15:00 U15A MARAŞGÜCÜSPOR ŞEKEROBASPOR
9 MERKEZ 1 03.11.2018 16:30 U13B KURTULUŞ 1920 SPOR AKSUSPOR
10 BELEDİYE 03.11.2018 10:00 U17A AS VEFA ULUDAZSPOR
11 BELEDİYE 03.11.2018 12:00 BGL 15 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş VAN BŞB SPOR
12 BELEDİYE 03.11.2018 14:00 BGL16 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş VAN BŞB SPOR
13 BELEDİYE 03.11.2018 16:00 U13B ATC ATLETİC MARAŞSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
14 DOĞUKENT 03.11.2018 11:00 U17A MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR
15 DOĞUKENT 03.11.2018 13:30 U13A 1920 MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
16 DOĞUKENT 03.11.2018 16:00 U15A BÜYÜKSIRSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
17 BATIPARK 04.11.2018 11:00 1.Küme A ULUDAZSPOR AS VEFA
18 BATIPARK 04.11.2018 13:00 1.Küme A KÜMBETSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
19 BATIPARK 04.11.2018 15:00 1.Küme B MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
20 MERKEZ 1 04.11.2018 11:00 U15A MARAŞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
21 MERKEZ 1 04.11.2018 13:00 1.Küme A BÜYÜKSIRSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
22 MERKEZ 1 04.11.2018 15:00 U17A EKBEROĞLUSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
23 BELEDİYE 04.11.2018 12:00 1.Küme A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR
24 BELEDİYE 04.11.2018 14:00 U13A ALTINOVASPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
25 BELEDİYE 04.11.2018 15:30 U13A ULUDAZSPOR AS VEFA
26 DOĞUKENT 04.11.2018 17:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
27 PAZARCIK 04.11.2018 12:00 1.Küme B PAZARCIK BLD. AKSUSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
28 AFŞİN 04.11.2018 13:00 1.Küme B AFŞİN BLD.SPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
29 Ç.CERİT 04.11.2018 15:00 1.Küme B ÇAĞLAYANCERİTSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
30 MAHÇİÇEK 04.11.2018 14:00 BAL 1920 MARAŞSPOR ŞARKIŞLA BELEDİYESPOR
 
 Haber: Bilal EVRAN
 
 
 
 
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner758