‘KAHRAMANMARAŞ AKADEMİ’

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kahramanmaraş Akademi’ yaz dönemi başvuru sonuçları açıklandı. 14 Haziran’da başlayacak eğitimler için toplamda 630 kişi başvurdu.

- Bu haber 1126 kez okundu.

‘KAHRAMANMARAŞ AKADEMİ’
‘KAHRAMANMARAŞ AKADEMİ’
 
Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kahramanmaraş Akademi’ yaz dönemi başvuru sonuçları açıklandı. 14 Haziran’da başlayacak eğitimler için toplamda 630 kişi başvurdu.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kahramanmaraş Akademi’ yaz dönemi başvuruları sonuçlandı. İlk dersin 14 Haziran’da başlayacağı eğitimler 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Akademide kursiyerlere verilecek eğitimler arasında Bilim Tarihi, Türk Düşünce Tarihi, Safahat Okumaları, Yunus Emre Okumaları, Proje Atölyesi, Yazı Atölyesi, Yeni Medya ve İletişim, Somut Olmayan Kültürel Miras Atölyesi yer alıyor. Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi’nde düzenlenecek yaz dönemi eğitimleri altı hafta sonunda tamamlanmış olacak. Toplamda 630 kişinin başvurduğu akademide 498 kursiyer eğitim alacak. Açıklanan kurs saatleri ve kesin kayıt listesi ise şu şekilde;
 
Bilim Tarihi – Prof. Dr. Orhan Doğan
Salı 19.00 – 21.00
Abdullah Can Makbule Culfa
Ahmet Sait Diken Melek Erat
Ayşe Yılmaz Melek Ünlü
Bekir Saka Meral Maviş
Büşra Demirel Merve Zencir
Büşra Özbolat Miraç Pazarbaşı
Cahide Büşra Zıvkara Muhammed Memduh Göktürk
Cansu Yiğit Keleş Mustafa Akyol
Coşkun Tehci Mustafa Kalli
Deniz Kurtbogan Mustafa Sözeyatarlar
Denizhan Özsoy Müşerref Sultan Balakan
Derviş Doğan Necmettin Daşcı
Dilek Arıboğa Nilgün Güzel
Doğan Gülekoğlu Osman Çırak
Ebru Çam Rüveyda Ölmez
Elif Nurefşan Bostancı Samet Güner
Emine Esra Kaya Sedat Bilinir
Emre Kahraman Semih Kalınmeşe
Ercan Ahraz Sunay Görür
Etkin Böyük Süleyman Karaca
Fatih Karagedik Sümeyye Ölmez
Fatma Sebla Doğan Sümeyye Yıldız
Fatma Zehra Uslu Şerife Bilinir
Fatmagül Topak Şerife Mislina Kayan
Firdevs Sude Gönen Şeyma Nacar
Gülhan Karabacak Şeyma Süheyla Nur Cevher
Hadi Ava Ümit Nergiz
Halil İbrahim Elitaş ÜmmügülsümGülekoğlu
Hasan Çiçek Yusuf Şamil Bozdoğan
Hatice Akkaya Zehra Bozkurt
Hülya Akçam Zeynep Çekdi
Mahsunİlgen Zeynep Şevval Üdürgücü
 
Türk Düşünce Tarihi – Prof. Dr. Orhan Doğan
Çarşamba 19.00 – 21.00
Abdullah Can Kadir Sönmez
Ahmet Boydak Kemal Bora
Ahmet Enes Özen Kevser Akman
Ahmet Sait Diken Kevser Ceyhan
Ahmet Şamil Kütükçü Kevser Gül Demir
Asiye Ceyhan Kübra Merk
Aysima Yılmaz Mahsunİlgen
Bahar Badem Mehmet Soydinç
Bedia Yalman Melek Ünlü
Beyza Bilgili Melike Büyükçapar
Burak Bertiz Mert Yılmaz
Büşra Taş Mustafa Kalli
CavideÇiftci Mustafa Saman
Cuma Gökçe Öznur Şifa Akçam
Diyap Aslan Rabia Yağmur
Doğan Gülekoğlu Rumeysa Konuş
Ela Yüce Rüveyda Ölmez
Esra Lokmacı Sebahattin Tosun
Fatma Gözde Ibrık Selma Darıcı
Fatmagül Topak Sema Nur Akdoğan
Hasret Aslantaş Sema Nur Bozdoğan
Hatice Akkaya Sunay Görür
Hatice Başpınar Şeyma Nacar
Hatice Büyükkoz Yasemin Babaoglan
Hatice Demet Demir Yusuf Şamil Bozdoğan
Hüseyin Faruk Derinkuyu Zeynep Kızıl
 
 
Safahat Okumaları – Duran Boz
Çarşamba 15.00 – 17.00
Abdul Baki Orak Hilâl Ertunç
Ahmet Şaşmaz Mehmet Akif Avcı
Asiye Ceyhan Nazlı Akar
Ayşe Boğatemur Neslihan Kale
Bedia Yalman Nezihe Gözükara
Burak Bertiz Nurdan Kurtoğlu
Büşra Gök Nurten Baş
Büşra Yaykaşlı Özlem Mislina Ceren
CeydanurYuşan Öznur Şifa Akçam
Ebru Karatut Rabia Büyükçapar
Ebubekir Yıldız Rabia Yağmur
Elif Sude Bağrıyanık Serdar Bahar
Elvan Koca Sevda Gözel
Emel Karagedik Şerife Öget
Esila Meryem Nergiz Yusuf Can Ciğer
Gizem Nur Güneş Zehra Betül Yüce
Gökhan 3 Zehra Çil
Hatice Kübra Tabak  
 
Yunus Emre Okumaları – Doç. Dr. Yakup Poyraz
Cuma 17.00 – 19.00
Abdul Baki Orak Hatice Taş
Abdulkadir Aydın Hilâl Ertunç
AbdussamedSelveroğlu Hüseyin Bilgen
Ahmet Akpınar Kevser Tıraş
Alihan Yenipınar Mehmet Cokbekler
Arzu Can Emlik Mehmet Sevgili
Ayşe Kamalak Melek Akgül
Ayşe Toydemir Melih Mutlu
Barbaros Hayrettin Çalışkan Melike Büyükçapar
Bedia Yalman Melike Meryem Berkman
Bergen Polat Merve Tıraş
Betül Bahar Merve Zencir
Bilge Doğan Muhammet Salman
Burak Bertiz Mustafa Kalli
Cahit Altunsaçan Neslihan Kale
CeydanurYuşan Özlem Gökcek
Cihat Ardıç Özlem Mislina Ceren
Cuma Gökburun Öznur Şifa Akçam
Diliruba Yetimoğlu Rabia Yağmur
Ebrar Rukiye Kalay
Ebru Karatut Rumeysa Gülmez
Eda Gönen Rümeysa Akpınar
Elif Candemir Akgün Samet Can Çiriş
Esma Bayır Sebahattin Tosun
Esra Tono Sevda Gözel
Fatma Çetiner Sevgi Yağlı
Fatma Nur Yuşan Sevinç Edikli
Fatma Vişne Sibel Kök
Filiz Yenipınar Şerife Öget
Hasret Aslantaş Şeyma Süheyla Nur Cevher
Hatice Kübra Terzi Zehra Bilgiç
 
Proje Atölyesi – Doç. Dr. Selim Somuncu
Salı 15.00 – 17.00
Ali Hatipoğlu Leyla Tandoğru
Alirıza Sakar Melek Koca
Aslı Purtaş Melike Dönmez
Ayseren Beyza Ilıdı Melike Güçlü
Ayşe Beyza Kabakcı Melike Hatipoğlu
Ayşe Kürklü Melise İnce
Ayşegül Kodaz Mert Kaan Yoğun
Beyza Bilgili Merve Bozkurt
Büşra Evrensel Merve Çolak
Büşra Gündeşlioğlu Merve Demir
Cuma Yusuf Zabun Muhammed Mahfuz Erkan
Diliruba Yetimoğlu Muhammet Berat Balveren
Dilşad Altunbaş Musa Ekiz
Duygu Attaroğlu Mustafa Doğan
Ebru İnce Nida Gül Karağöz
Edanur Eker Nurgül Kabak
Elife Akpınar Nuri Güneş
Eren Göl Nursima Arslan
Fatma Sönmez Ömer İşbilir
Funda Yılışın Özlem Gökcek
Halil Kalkan Rukiye Köse
Hamit Aslab Rümeysa Akpınar
Hatice Başpınar Saadet Bilgen
Hatice Kübra Yıldırım Said Erayman
Havva Demir Sefa Nur Sürmeli
Hulusi İşbilir Songül Kiraz Ada
İrem Ordu Yasemin Babaoglan
İsa Yenen Yasemin Kahraman
Kemal Bora Zeliha Azırak
 
 
Proje Atölyesi – Doç. Dr. Selim Somuncu
Salı 13.00 – 15.00
Cevahir Karaaslan Mehmet Ramazan Çelik
Elife Nesibe Melike Meryem Berkman
Fatma Kurt MislinaEvliyaoglu
Fatma Nur Yuşan Mustafa Güngör
Fatma Vişne Mürüvvet Çam
Hatice Nur Çelebi Rumeysa Gülmez
Hayri Bekereci Şeyda Köşker
İbrahim Daşkın Zeynep Özyeşildağ
İdil Övgün Armut  
 
Yazı Atölyesi – Ömer Yalçınova
Pazartesi 17.00 – 19.00
Ahmet Enes Özen Meryem Şıvğın
Ahmet Sait Diken Mislina Evliyaoğlu
Barbaros Hayrettin Çalışkan Mustafa Burak Kurt
Beyza Bilgili Nazlı Berfin Kekeç
Beyza Kabak Osman Bozkurt
Cevahir Karaaslan Özcan Aydınlık
Cihat Ardıç Özge Akıllı
Dilara Mina Erdoğan Rabia Küpe
Dilek Kabak Rahime Kevser Nurdoğan
Ebru Karatut Rukiye İclal Özakan
Ela Yüce Sebahattin Tosun
Emin Yağmur Sefanur Payam
Fatma Neslihan Zencir Serkan Salkım
Fatma Vişne Sinem Bozhöyük
Gizem Köse Songül Kiraz Ada
Hatice Zülay Alptekin Şeyma Nur İnce
Ismail Bayrak Şeyma Süheyla Nur Cevher
İbrahim Kenger Şule Yüksel Edikli
İdris Uzun Tuba Ak
İlknur Avci Ümmügülsüm Akpınar
İrem Ordu Vedat Daşcı
Kevser Dağ Yaren Güzeldemirci
Kübra Çam Yasemin Babaoglan
Mehmet Çağrı Göktürk Zehra Çil
Mehmet Emin Gökceren Zehra Karadaş
Mehmet Emlik Zehra Nur Yılmaz
Melih Mutlu  
 
Yazı Atölyesi – Mehmet Işık
Cuma 15.00 – 17.00
Ahmet Sait Diken Hasret Aslantaş
Ahmet Yılmaz Hasret Emine Özdağ
Ayşe Kala Hatice Kaykalak
Ayşe Nur Kekeç Hatice Zülay Alptekin
Ayşe Yılmaz Hüseyin Güneş
Bahar Badem Kevser Tıraş
Bekir Saka Kübra Salman
Berfin Çiftdemir Melih Mutlu
Beyza Bilgili Meral Ciğer
Beyza Haskanlı Mert Kaan Yoğun
Burak Bertiz Merve Tıraş
Büşra Arslantaş Mervenur Yokuş
Büşra Kutar Muhammet Kamalak
Cezmi Soner Okuducu Müjdat Gökçe
Cuma Yusuf Zabun Münevver Tepebaşılı
Dilan Karaca NahideKaraagac
EbrarBüyükkurt Özge Oğul
Ebru Demir Özlem Mislina Ceren
Edanur Yokuş Reyyan Yılmaz
Elif Berfin Kılınç Rukiye İclal Özakan
Elif Nurefşan Bostancı Rümeysa Akpınar
Elif Sude Köse Sebiha Avcı
Emine Yıldız Sefa Can Ciğer
Esma Türk Sevda Gözel
Esra Duykal Sibel Atıcı
Fatma Canlı Şehriban Çelik
Fatma Dede Şerife Öget
GuzalIsmatova Şevval Kocabıyık
Habibe Gül Vedat Daşcı
Habibe Kınalı Yakup Uzun
Hacer Kala Yaren Güzeldemirci
 
 
Yeni Medya ve İletişim – Derya Kaman
Perşembe 11.00 – 13.00
 Cansu Avnioğlu    Rümeysa Gülmez
  Gülbahar Kazıcı   Sefa Parlak
  Hüsne Topal    Ufuk Gümbür
   İdil Övgün Armut   Yasemin Köksal
   İrem İnan   Zehra Bozkurt
  Mustafa Sözeyatarlar Yağmur Kara
 
Yeni Medya ve İletişim – Derya Kaman
Perşembe 13.00 – 15.00
Ali Rıza Sakar Kevser Ceyhan
ArifenurAslantürkiyeli Lütfi Tepebaşlı
Ahmet Şaşmaz Makbule Culfa
Ayşe Şevval Demir Mehmet Terzi
Bekir Saka Mehmet Özgüroğlu
Burcu Genç Naile Çevik
Duran Gönen Zeynep Özyeşildağ
Dile Gözükara Zeynep Karaca
Eda Çınkıl Zeynep Çekdi
Eda Nur Tatlı Veri Yorulmaz
Elif Funda Yolalmaz Vedat Daşçı
Elife Akpınar Şerife Öget
Elife Nesibe Kekeç Şule Kamalak
Beyza Akdere Selda Dertli
Fatih Yıldız Sefa Emekçi
Fatma Dede Rümeysa Akpınar
Fatma Nur Yuşan Rabia Ay
Gamze Akyel Nurullah Yiğit
Gizem Nur Güneş Meryem Kar
Hacı Durdu Ergüven Melike Alakuş
Hasan Basri Köse Melike Güler
Hatice Çetintaş Selim Güler
Hüseyin Aşık Yasin Kozan
 
 
 
Somut Olmayan Kültürel Miras Atölyesi – Doç. Dr. Yılmaz Irmak
Salı 17.00 – 19.00
Ahmet Enes Özen Hatice Kübra Terzi
Ayşegül Demir Hilâl Ertunç
Barbaros Hayrettin Çalışkan İdil Övgün Armut
CavideÇiftci Lale Yüce
CeydanurYuşan Melike Meryem Berkman
Denizhan Özsoy Melise İnce
Ebru Aslantürkiyeli Mislina Evliyaoğlu
Ebru İnce Mustafa Kalli
Edanur Eker Rabia Yağmur
Fatma Gök Rumeysa Gülmez
Fatma Gözde Ibrık Sefanur Payam
Fatma Kurt Selçuk Peköz
Fatma Vişne Şerife Taştekin Gezer
Fatma Zehra Aslantaş Şeyma Süheyla Nur Cevher
Gizem Nur Güneş Taliha Zehra Akküncü
Hakkı Safa Ademoğlu Tuğçe Kuşcu
Halit Özsoy Vildan Erdihan
Hasret Aslantaş Zehra Bozkurt
Hasret Emine Özdağ Yağmur Kara
 
 
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner648

banner681