banner535

AMATÖR MAÇLARDA HEYECAN

Kahramanmaraş Amatör Küme Futbol Liglerine hafta sonu oynanan maçlarla devam edildi. Kahramanmaraş’ın çeşitli sahalarında oynanan maçlarda farklı skorlar ortaya çıktı.

- Bu haber 1151 kez okundu.

AMATÖR MAÇLARDA HEYECAN
AMATÖR MAÇLARDA HEYECAN
 
Kahramanmaraş Amatör Küme Futbol Liglerine hafta sonu oynanan maçlarla devam edildi.
Kahramanmaraş’ın çeşitli sahalarında oynanan maçlarda farklı skorlar ortaya çıktı.
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi Başkan Ali Kazancı Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Güler, Abdurrahman Akbaba, Adem Karaköse, Ahmet Öztürk, Akın Ceren, Halit Salman ve Şaban Nedirli
toplanarak aşağıdaki kararları aldı:  
 
1- 08-12 Ocak 2020 tarihleri arasında oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tescili;
SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKOR
1 DOĞUKENT 08.01.2020 18:00 U19 PLAY-OFF   ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR 4-3
2 BATIPARK 11.01.2020 12:00 U13 A MARAŞGÜCÜSPOR PAZARCIKSPOR 3-0
3 BATIPARK 11.01.2020 13:30 U13 A AFŞİN BLD.SPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-0
4 BATIPARK 11.01.2020 15:00 U13 B ATC ATLETİC MARAŞSPOR ULUDAZSPOR 1-4
5 BELEDİYE 11.01.2020 11:00 U19 PLAY-OFF   KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 2-1
6 BELEDİYE 11.01.2020 13:00 U15 A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AEL SPOR 2-0
7 BELEDİYE 11.01.2020 14:30 U13 B TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 0-10
8 DOĞUKENT 11.01.2020 11:00 U13 B ALTINYILDIZSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 7-0
9 DOĞUKENT 11.01.2020 13:00 U15 B GÖKSUN BLD SPOR AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR 12-1
10 MERKEZ1 11.01.2020 12:00 U15 A KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR 1-3
11 MERKEZ1 11.01.2020 14:00 U15 B MARAŞSPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR 15-0
12 MERKEZ1 11.01.2020 15:30 U13 A K.MARAŞ AKSUSPOR MARAŞSPOR 0-7
13 BATIPARK 12.01.2020 11:00 1.AMATÖR B KÜMBETSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 2-3
14 BATIPARK 12.01.2020 13:00 1.AMATÖR B AS VEFA AFŞİN BLD.SPOR 3-4
15 BATIPARK 12.01.2020 15:00 1.AMATÖR A MARAŞSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 1-2
16 BELEDİYE 12.01.2020 11:00 U13 B AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-6
17 BELEDİYE 12.01.2020 13:00 1.AMATÖR B NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-1
18 BELEDİYE 12.01.2020 15:00 1.AMATÖR B ARSAN SÜMERSPOR PAZARCIKSPOR 0-1
19 DOĞUKENT 12.01.2020 10:30 U16   KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş ARSAN SÜMERSPOR 5-1
20 DOĞUKENT 12.01.2020 13:00 U15 A TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 1-6
21 DOĞUKENT 12.01.2020 15:30 U16   EDELERSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 1-3
22 MERKEZ1 12.01.2020 12:00 KADINLAR 3.LİG   ANADOLU GENÇLİKSPOR 1939 GÜNEY YILDIZISPOR 5-1
23 MERKEZ1 12.01.2020 14:00 1.AMATÖR A ANADOLU GENÇLİKSPOR PAZARCIK BLD. AKSUSPOR 1-1
24 TÜRKOĞLU 12.01.2020 13:00 1.AMATÖR A TÜRKOĞLU BLD. SPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 3-0
25 PAZARCIK 12.01.2020 12:00 1.AMATÖR A ÇAĞLAYANCERİTSPOR ULUDAZSPOR 3-1
2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;
SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Ceza Tarihi
1 MARAŞSPOR 5 HAKAN AYDINLIK 1928169 19 İlk Resmi Müsabaka 08.01.2020
2 KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 17 AHMET AKPINAR 1940311 15 İlk Resmi Müsabaka 13.01.2020
3 MARAŞSPOR 3 OĞUZCAN BEKÇİ 1921289 1.AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 13.01.2020
4 PAZARCIKSPOR 23 HALİL İBRAHİM YILMAZ 299156 1.AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 13.01.2020
5 ARSAN SÜMERSPOR 14 EMRAH BİLİR 1411830 1.AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 13.01.2020
6 TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 12 ALİ DEMİRCİ 1942568 15 İlk Resmi Müsabaka 13.01.2020
3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;
SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 MARAŞSPOR 6 VOLKAN SAKLAYICI 1917614 1.AMATÖR Disiplin 13.01.2020
2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 20 İSRAFİL DEMİR 1943419 16 Disiplin 13.01.2020
4- 11.01.2020 tarihinde oynanması gereken Afşin Bld. Spor-Büyüksırspor U13A Ligi müsabakasında Büyüksırspor Kulübünün ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Afşin Bld. Spor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Büyüksırspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 186-6296101 no’lu hesaba en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmamasına;
5- 2019/2020 Futbol Sezonu U16 Ligi Türkiye Şampiyonasında İlimizi temsil edecek olan Kurtuluş 1920 Spor Kulübünün Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilmesi;
6- 2019/2020 Futbol Sezonu U17 Ligi Fikstür Çekiminin 20 Ocak 2020 tarihinde saat 17:00’de ASKF Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonunda yapılması;
 
7- 18-21 Ocak 2020 tarihleri arasında oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılması;
SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 MERKEZ1 18.01.2020 11:00 U15 A MARAŞGÜCÜSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
2 MERKEZ1 18.01.2020 12:30 U19 PLAY-OFF   K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
3 MERKEZ1 18.01.2020 14:30 U13 A PAZARCIKSPOR K.MARAŞ AKSUSPOR
4 MERKEZ1 18.01.2020 16:00 U13 B ULUDAZSPOR AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR
5 BELEDİYE 18.01.2020 12:00 U15 A ARSAN SÜMERSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR
6 BELEDİYE 18.01.2020 13:30 U13 B HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR
7 BELEDİYE 18.01.2020 15:00 U13 A MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
8 DOĞUKENT 18.01.2020 11:00 U13 B KURTULUŞ 1920 SPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR
9 DOĞUKENT 18.01.2020 13:00 U13 A KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş AFŞİN BLD.SPOR
10 DOĞUKENT 18.01.2020 15:00 U15 B AS VEFA KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş
11 MERKEZ1 19.01.2020 11:00 1.AMATÖR B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR
12 MERKEZ1 19.01.2020 13:00 1.AMATÖR A KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş ÇAĞLAYANCERİTSPOR
13 MERKEZ1 19.01.2020 15:00 1.AMATÖR A ULUDAZSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
14 BELEDİYE 19.01.2020 11:00 1.AMATÖR B AS VEFA ARSAN SÜMERSPOR
15 BELEDİYE 19.01.2020 13:00 U15 A AEL SPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR
16 BELEDİYE 19.01.2020 15:00 1.AMATÖR A FERHUŞ KARACASUSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
17 DOĞUKENT 19.01.2020 10:30 U15 B AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR MARAŞSPOR
18 DOĞUKENT 19.01.2020 13:00 U15 B KURTULUŞ 1920 SPOR GÖKSUN BLD SPOR
19 DOĞUKENT 19.01.2020 15:30 U13 B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ALTINYILDIZSPOR
20 PAZARCIK 19.01.2020 13:00 1.AMATÖR A PAZARCIK BLD. AKSUSPOR MARAŞSPOR
21 ANDIRIN 19.01.2020 13:00 1.AMATÖR B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR KÜMBETSPOR
22 AFŞİN 19.01.2020 13:00 1.AMATÖR B AFŞİN BLD.SPOR BÜYÜKSIRSPOR
23 MERKEZ1 21.01.2020 13:00 U19 PLAY-OFF   ARSAN SÜMERSPOR MARAŞSPOR
24 DOĞUKENT 21.01.2020 13:00 U13 A BÜYÜKSIRSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
 
                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.
 
 
 
 
Ali KAZANCI Ahmet GÜLER Abdurrahman AKBABA Adem KARAKÖSE
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Üye
 
 
     
Ahmet ÖZTÜRK Akın CEREN Halit SALMAN Şaban NEDİRLİ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye
 
 
Anahtar Kelimeler:
AMATÖR MAÇLARDA HEYECAN
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner476

banner474